Niemcy uznali Polskę jako obszar wysokiego ryzyka. Od 5 grudnia wejdą w życie nowe obostrzenia na granicy Polska - Niemcy. Co się zmieni?

Nowe zasady wjazdu do Niemiec. Od 1 sierpnia musisz być zaszczepiony lub być ozdrowieńcem. Inaczej trzeba posiadać test z negatywnym wynikiem. Są jednak wyjątki.

Luzowanie obostrzeń trwa. Od dziś nie trzeba nosić maseczek na świeżym powietrzu, jednak nadal trzeba mieć je w pomieszczeniach zamkniętych.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 203 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 9 osób!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 114 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 87 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 206 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 226 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 12 osób! 

Strona 1 z 51

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u