Rząd zaostrzył obostrzenia w województwie lubuskim. Lockdown oznacza m.in. zamknięcie hoteli, galerii handlowych i obiektów sportowych. Wszystko zacznie obowiązywać od poniedziałku.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 365 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Dodatkowo minionej doby w regionie zmarły 3 osoby zakażone COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 141 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Dodatkowo minionej doby w regionie zmarło 5 osób zakażonych COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 168 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Najwięcej odnotowano w Zielonej Górze.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 174 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 15 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 325 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 339 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 398 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim.

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u