Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 589 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 636 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarła 1 osoba.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 428 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 4 osoby!

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 495 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 701 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 9 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 773 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 12 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 517 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 653 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 18 osób.

Strona 1 z 19

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u