Czeka nas niezwykle smaczna niedziela. 12 sierpnia w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze – Ochli odbędzie się finał XVIII edycji konkursu „Nasze kulinarne dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie „Trzeciego maja” w plenerze skansenu. W tym dniu muzeum zaprezentuje folklor wielkopolski z Regionu Kozła.

Dziś w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe pod hasłem "Idą święta".

3 grudnia w godzinach od 11.00 do 16.00 Muzeum Etnograficzne w Ochli zaprasza na wydarzenie „Idą Święta.”

Kolejna ciekawa propozycja Muzeum Etnograficznego w Ochli. Tym razem nawiązanie do tradycji winiarskich, czyli Winobranie.

W niedzielę 23 lipca Muzeum Etnograniczne w Ochli zaprasza do skansenu na plenerowe wydarzenie pod nazwą „Dobre, smaczne, bo lubuskie” - poznajemy smaki świata.

Muzeum Etnograficzne w Ochli zaprasza na słodkie święto. W sobotę i niedzielę odbędą się XVII targi pszczelarskie podczas Święta Miodu.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u