Na wiadukcie na alei Zjednoczenia w Zielonej Górze najechały na siebie cztery osobówki. Pojazdy całkowicie zablokowały jeden pas ruchu, stworzyły się długie korki.

Z prośbą o pomoc zwrócił się do naszej redakcji internauta Maciej. W czwartek, 1 listopada, w Połupinie doszło do kolizji drogowej. Poszukiwany jest świadek tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 września, około godziny 11:30. Tuż za zjazdem z ronda PCK w kierunku ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze zderzyły się 3 samochody osobowe. Na pobliskich ulicach stworzyły się gigantyczne korki.

Do zdarzenia doszło w piątek, 10 sierpnia. Po godzinie 7:15 w podzielonogórskim Jeleniowie kierujący ciężarówką z impetem wbił się w drugi zestaw przewożący drewno. Jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 lipca, przed południem. Na trasie Sulechów - Trzebiechów tuż przy skrzyżowaniu do miejscowości Głuchów zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek, 12 lipca. O godzinie 15:30 na Drodze Krajowej nr 27 tuż za pierwszym skrzyżowaniem do Nowogrodu Bobrzańskiego od strony Świdnicy zderzyły się trzy pojazdy. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga była zablokowana. Na trasie stworzyły się ogromne korki.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 29 maja, około godziny 18:30. W Zielonej Górze na ul. Wyszyńskiego doszło do klasycznego najechania dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u