W pobliżu granicy z Niemcami ujawniono samochód z nielegalnymi imigrantami. 24-letni Gruzin przewoził czterech obywateli Syrii. Wszyscy zostali zatrzymani.

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony koło Krosna Odrzańskiego. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zatrzymał do sprawy sześć osób.

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany koło Nowej Soli. 30-letni Ukrainiec przewoził autem obywateli Iraku i Egiptu. Prawdopodobnie zmierzali do Niemiec.

Gubińscy policjanci w rejonie przejścia granicznego z Niemcami zatrzymali czterech nielegalnych imigrantów, a także obywatela Ukrainy, który przywiózł ich do Gubina.

Bus z nielegalnymi imigrantami zatrzymany na autostradzie A2 w Lubuskiem. W środku przewożono 9 obywateli Iraku. Wśród nich był 10-letni chłopiec.

Straż Graniczna zatrzymała nielegalnych imigrantów na polsko-niemieckiej granicy. To obywatele Iraku oraz Syrii. Jednemu udało się uciec.

Policjanci na autostradzie A2 zatrzymali busa, którym jechało 41 nielegalnych imigrantów! Pojazd jechał w kierunku granicy z Niemcami.

Lubuska policja we współpracy ze strażą graniczną zatrzymała dziś busa, którym przewożono 34 nielegalnych imigrantów. Wiemy skąd pochodzą!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u