Miasto poinformowało o cenach za bilet wstępu na kąpielisko miejskie H2Ochla w Zielonej Górze. - Kąpielisko ma być dla wszystkich, nie tylko dla tych, których stać, polecieć na Hurghadę - napisał prezydent Janusz Kubicki.

Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli jak co roku organizuje Kaziuki. To impreza ciesząca się popularnością. Sprawdź, jak będą jeździć autobusy MZK Zielona Góra.

"Mieszkańcy zadecydowali! Ochla naszych marzeń będzie wyglądała właśnie tak" - napisał w 2020 roku prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki. Sprawdziliśmy, czy H2Ochla rzeczywiście wygląda, jak projekt, na który głosowali zielonogórzanie. 

Trwa budowa kąpieliska miejskiego w zielonogórskiej Ochli. Inwestycja warta blisko 90 milionów złotych ma zostać oddana do użytku w nadchodzące wakacje!

Na koniec lata zapraszamy do skansenu na kolejną edycję prozdrowotnej imprezy „Lato plonami bogate”.

Przed nami noc spadających gwiazd, jak co roku niebo rozbłyśnie dzięki rojowi Perseidów. Muzeum Etnograficzne w Ochli zaprasza wszystkich chętnych na "Noc Spadających Gwiazd". Na miejsce dojedziemy bezpłatnymi autobusami! Największą aktywność spadających gwiazd będziemy mogli zaobserwować w nocy z poniedziałku 12 sierpnia na wtorek 13 sierpnia od godziny 20 do 6 rano.

Na terenie jednej z posesji przy ulicy Żagańskiej w zielonogórskiej Ochli, dzielnica Nowe Miasto, doszło do zabójstwa mężczyzny. Do sprawy zatrzymana została już jedna osoba.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 2 września, po godzinie 8:00. W Ochli na terenie dzielnicy Nowe Miasto kierujący BMW doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym Jaguarem. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Świdnicy.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u