Oszuści cały czas w akcji. Teraz pieniądze straciła mieszkanka Zielonej Góry. Kobieta pozbyła się aż 220 tysięcy złotych. Znamy szczegóły.

60 tysięcy złotych straciła mieszkanka Zielonej Góry. 75-letnia kobieta spakowała gotówkę do reklamówki i dała ją "kurierowi". Chciała pomóc swojemu synowi.

Oszuści nie odpuszczają. Teraz pieniądze stracił 68-latek z Zielonej Góry, bo przestępcy obiecali, że "pomnożą" jego oszczędności. Mężczyzna stracił ćwierć miliona złotych.

Stracili łącznie około 23 tysiące złotych, bo uwierzyli fałszywym rozmówcom. To kolejne takie przypadki w Lubuskiem. Policja apeluje o ostrożność.

Oszuści w Zielonej Górze. Tym razem pieniądze stracił 68-latek, który zaufał fikcyjnemu pracownikowi banku. Mężczyzna oddał aż 170 tysięcy złotych.

Oszust podał się za pracownika wodociągów i wszedł do mieszkania 82-latki w Zielonej Górze. Gdy nadarzyła się okazja, ukradł jej pieniądze i wybiegł z lokalu.

Mówiły, że są pracownicami przychodni i przyszły wykonać darmowe badanie. 78-latka wpuściła je do mieszkania. Kiedy jedna zagadała seniorkę, druga plądrowała lokal. Złodziejki wyniosły ponad 9 tysięcy złotych.

Zielonogórscy policjanci prowadzą sprawy, w których osoby pokrzywdzone zainstalowały na swoich komputerach czy telefonach aplikacje wyłudzające dane do logowania do kont bankowych. W ten sposób oszuści w łatwy sposób ukradli ich oszczędności.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u