Miał prawie cztery promile alkoholu, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. W Nowym Miasteczku zatrzymał go inny kierowca. 41-latek stanie przed sądem.

Śmiertelny wypadek w Nowym Miasteczku. Pijany kierowca wjechał na chodnik i potrącił 63-letnią kobietę. Życia rannej nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

Pościg za pijanym kierowcą koło Nowej Soli. 38-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu. Jechał mimo sądowego zakazu kierowania.

Policja zatrzymuje pijanych kierowców. Tym razem w Nowej Soli i okolicach wpadło pięć osób. Niechlubny rekordzista wydmuchał ponad 2,6 promila alkoholu.

Pijany i bez uprawnień wsiadł za kierownicę osobówki. Jazda zakończyła się dachowaniem pod Nową Solą. Mężczyzna odpowie przed sądem.

Pijany obywatel Gruzji wsiadł za kierownicę samochodu. Jazda zakończyła się na ogrodzeniu posesji. Mężczyzna trafił w ręce policji!

Nowosolscy policjanci zatrzymali 51-latka, który kierując oplem spowodował wypadek. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Młody mieszkaniec powiatu nowosolskiego nie odebrał jeszcze prawa jazdy, a już je stracił za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna, mając 1,7 promila przewoził 4 pasażerów. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u