Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Zielonej Górze. Mężczyzna trafił w ręce policji. To obywatel Włoch.

Pościg na trasie S3. Policjanci ścigali pijanego kierowcę. Ucieczkę zakończył na terenie Zielonej Góry, gdzie uderzył w inne auto. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Około trzy promile alkoholu wydmuchał pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze. Nietrzeźwy mężczyzna został ujęty przez strażników miejskich.

Trasa S3. Kierowca zostawił auto na zjeździe koło Zielonej Góry, bo skończyło się paliwo. Gdy przyjechała policja, wrócił na miejsce. Okazało się, że jest pijany.

Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" na drogach w Zielonej Górze i okolicach. Wpadł jeden kierowca pod wpływem alkoholu.

Akcja policji na drogach w Zielonej Górze i okolicach. Mundurowi prowadzili działania "Trzeźwy poranek". Zatrzymano kierowcę na "podwójnym gazie".

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali dwóch kierowców na "podwójnym gazie", którzy doprowadzili do kolizji. Pijani kierujący to spore zagrożenie na drodze.

Pijana w sztok obywatelka Ukrainy zatrzymana w Zielonej Górze. Ujął ją strażnik graniczny po służbie. Wynik z badania alkomatem zaskoczył funkcjonariuszy.

Strona 1 z 10

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u