Pijany kierowca doprowadził do kolizji w Zielonej Górze. Następnie postanowił uciekać, ale został zatrzymany. - Ledwo stał na nogach - mówią świadek.

Pościg w Zielonej Górze. 19-latek uciekał, bo nie chciał stracić prawa jazdy. Gdy uderzył w płot, zwiał do lasu. Został odnaleziony i zatrzymany.

Pościg w Zielonej Górze. Policjanci ścigali motocyklistę. Gdy się przewrócił, próbował uciec pieszo. Okazało się, że był poszukiwany i miał zakazy prowadzenia.

Pościg w Zielonej Górze. Policjanci ścigali osobowe Audi. Kierowca stracił dwie opony i jechał na samych felgach. Skończył ucieczkę, gdy dachował.

Pościg w Zielonej Górze. Policjanci ścigali ulicami miasta pijanego kierowcę. 28-latek wydmuchał blisko 1,5 promila alkoholu. Wkrótce stanie przed sądem.

Pościg za motocyklistą w Zielonej Górze. 43-latka udało się zatrzymać. Był pod wpływem narkotyków, miał je też przy sobie. Wkrótce stanie przed sądem.

Policyjny pościg w Zielonej Górze. Mundurowi ścigali dilera narkotyków. 32-latek miał przy sobie amfetaminę i kilka tysięcy złotych. Wszystko zarejestrował monitoring.

Policyjny pościg w Zielonej Górze zakończył się potrąceniem dwóch policjantów. Policja udostępniła nagranie z kamery nasobnej jednego z funkcjonariuszy.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u