Pożar w Świebodzinie. Ogień pojawił się w piwnicy budynku. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej.

Pożar w Świebodzinie. W ogniu stanęło pomieszczenie budynku usługowego. Jedna osoba została poszkodowana. To mężczyzna, który był uwięziony w budynku.

Szesnaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem hali i magazynów w miejscowości Łąkie koło Świebodzina. To budynki fabryki, w której produkowano meble.

Pożar koło Świebodzina. Ogień pojawił się w lesie w rejonie miejscowości Lubrza. Do akcji wysłano 22 zastępy straży pożarnej i samolot gaśniczy.

Pożar w miejscowości Zagaje koło Świebodzina. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Jedna osoba nie żyje.

Pożar w Smardzewie koło Świebodzina. Płonął budynek gospodarczy. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej.

Osiem zastępów straży pożarnej interweniowało przy pożarze mieszkania w miejscowości Lubogóra koło Świebodzina. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem ścierniska koło Świebodzina. Ogień objął 30 hektarów pola uprawnego. Wezwano samolot gaśniczy.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u