Tragiczny pożar w budynku wielorodzinnym pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala!

Pożar w budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim. Ewakuowano 23 osoby. Trwa akcja gaśnicza!

Pożar w Lubiszynie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Ogień pojawił się w budynku na fermie drobiu. W akcji uczestniczy jedenaście zastępów straży pożarnej.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Nocą w ogniu stanęły samochody osobowe zaparkowane przy bloku. Trzy pojazdy całkowicie spłonęły, kilka zostało nadpalonych.

Pożar koło Gorzowa Wielkopolskiego. Jedenaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku w Lubnie. Akcja gaśnicza cały czas trwa.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płoną zabudowania przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Trwa akcja gaśnicza.

Piroman z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymany. Mężczyzna podpalał śmietniki w mieście. 28-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Dwanaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku w Maszewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Działania trwały do samego rana.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u