Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Dolinki. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Pożar w Deszcznie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła. To kobieta.

Pożar w Kłodawie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W ogniu stanął samochód osobowy. Pojazd doszczętnie spłonął.

Piroman z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymany. Mężczyzna podpalał śmietniki w mieście. 26-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Pożar koło Gorzowa Wielkopolskiego. Płonie ferma drobiu w miejscowości Borek (gmina Deszczno). Trwa akcja gaśnicza. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Spłonęło mieszkanie przy ulicy Kolejowej. Niestety w środku strażacy znaleźli ciało około 50-letniego mężczyzny.

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Przed przyjazdem służb z lokalu ewakuowała się 12-latka, która wyskoczyła z okna.

Czternaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w miejscowości Osiedle Poznańskie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Spłonęły też dwa auta.

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u