Pożar domu w Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Z ogniem walczyło 13 zastępów straży pożarnej. Płomienie strawiły sporą część budynku.

Pożar stadniny koni w Bronkowie koło Krosna Odrzańskiego. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej. Rodzina straciła wszystko.

W Marcinowicach pod Krosnem Odrzańskim płonie samochód elektryczny. "Trwa walka z żywiołem" - napisali strażacy z OSP Osiecznica. 

Pożar w Bytnicy koło Krosna Odrzańskiego. Płonie budynek wielorodzinny. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar pod Krosnem Odrzańskim. W miejscowości Lubiatów (gmina Dąbie) w ogniu stanął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowało dziesięć zastępów straży pożarnej.

Ogromny pożar nieużytków nad Odrą pod Krosnem Odrzańskim. W ogniu stanęło około 80 hektarów. Trwa walka z żywiołem!

Pożar w Krośnie Odrzańskim. W ogniu stanęły nieużytki na terenie dawnego poligonu wojskowego. W akcji pomagał strażakom samolot gaśniczy z Zielonej Góry.

Pożar na drodze krajowej nr 32 w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Spłonął samochód osobowy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u