Pożar w Bytnicy koło Krosna Odrzańskiego. Płonie budynek wielorodzinny. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar pod Krosnem Odrzańskim. W miejscowości Lubiatów (gmina Dąbie) w ogniu stanął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowało dziesięć zastępów straży pożarnej.

Ogromny pożar nieużytków nad Odrą pod Krosnem Odrzańskim. W ogniu stanęło około 80 hektarów. Trwa walka z żywiołem!

Pożar w Krośnie Odrzańskim. W ogniu stanęły nieużytki na terenie dawnego poligonu wojskowego. W akcji pomagał strażakom samolot gaśniczy z Zielonej Góry.

Pożar na drodze krajowej nr 32 w Gronowie koło Krosna Odrzańskiego. Spłonął samochód osobowy. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Nocny pożar stodoły w miejscowości Osiecznica pod Krosnem Odrzańskim. Budynek spłonął doszczętnie.

Strażacy z OSP Szczawno podpalili las? Sprawę na polecenie straży leśnej bada już policja. Ochotnicy zostali wydaleni z jednostki.

Pożar busa w Krośnie Odrzańskim, pojazd spłonął doszczętnie. Dwie osoby zostały poszkodowane! 

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u