Płonie drewniana stodoła w miejscowości Kije pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Pożar w Sulechowie. Płonie pustostan. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Cztery zastępy straży pożarnej walczą z pożarem na DK32 koło Sulechowa. Płoną bele słomy na naczepie ciężarówki. Droga jest zablokowana.

Nocny pożar pustostanu w Sulechowie, jedna osoba została ranna. W akcji gasniczej brało udział 9 zastępów straży pożarnej. 

Poranny pożar budynku wielorodzinnego w Kijach pod Sulechowem pozbawił dachu nad głową 12 osób. Ruszyła zbiórka pieniędzy, można też przekazać niezbędne przedmioty oraz ubrania dla pogorzelców.

Poranny pożar budynków w miejscowości Kije pod Sulechowem. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej!

Pożar zboża na pniu w pobliżu miejscowości Mozów pod Sulechowem. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej!

Cztery zastępy straży pożarnej walczą z pożarem ciężarówki na DK32 koło Sulechowa. Płoną sprasowane bele śmieci. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u