Pożar w Brodach koło Sulechowa. Płonął dach szkoły. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar koło Sulechowa. W domu zapaliła się sadza w kominie. Ogień rozprzestrzenił się też na jedno z pomieszczeń. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar doszczętnie strawił mieszkanie czteroosobowej rodziny z Sulechowa. Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców!

Groźny pożar mieszkania w Sulechowie. W akcji gaśniczej pięć zastępów straży pożarnej. Ewakuowano mieszkańców bloku!

Płonie drewniana stodoła w miejscowości Kije pod Sulechowem. Budynek uległ zawaleniu. W akcji 6 zastępów straży pożarnej!

Pożar w Sulechowie. Płonie pustostan. Z ogniem walczy dziewięć zastępów straży pożarnej. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Cztery zastępy straży pożarnej walczą z pożarem na DK32 koło Sulechowa. Płoną bele słomy na naczepie ciężarówki. Droga jest zablokowana.

Nocny pożar pustostanu w Sulechowie, jedna osoba została ranna. W akcji gasniczej brało udział 9 zastępów straży pożarnej. 

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u