Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płonie garaż. Z ogniem walczy sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płonęło mieszkanie w budynku. Niestety jedna osoba zginęła. To starsza kobieta.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Nocą w ogniu stanęły samochody osobowe zaparkowane przy bloku. Trzy pojazdy całkowicie spłonęły, kilka zostało nadpalonych.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Płoną zabudowania przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Trwa akcja gaśnicza.

Piroman z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymany. Mężczyzna podpalał śmietniki w mieście. 28-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W bloku przy ulicy Walczaka prawdopodobnie zapalił się klimatyzator. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. Ogień pojawił się w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Dolinki. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Piroman z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymany. Mężczyzna podpalał śmietniki w mieście. 26-latkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u