W czwartek popołudniu mieszkańcom sołectwa Łężyca i Przylep roznoszono komunikaty Zielonogórskich Wodociągów, w których informowano, że przeprowadzone przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Zielonej Górze badania próbek wody z prywatnych studni wykazały przekroczenia parametrów jakości wody w zakresie manganu, żelaza, mętności itp.

Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek letniskowy uległ całkowitemu zawaleniu. Jedna osoba trafiał do szpitala!

Martwe i śnięte ryby w prywatnym stawie blisko spalonej hali z chemicznymi odpadami w Zielonej Górze. Czy doszło do skażenia?

Żołnierze z Centralnego Ośrodka Analizy Skażeń przyjadą do Zielonej Góry. Mundurowi będą badać stopień skażenia w związku z pożarem hali z chemikaliami.

Pożar składowiska akumulatorów i beczek z litem we wsi Stanowice pod Gorzowem. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży pożarnej.

Płonie zboże na pniu w pobliżu wsi Kosierz pod Krosnem Odrzańskim. Trwa walka z pożarem!

Pożar leśniczówki w osadzie pod Dobiegniewem. Budynek doszczętnie spłonął. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej!

Wybuch w kabinie ciężarówki zaparkowanej na terenie stacji paliw w Nowym Miasteczku. Kierowca trafił do szpitala!

Strona 1 z 37

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u