Akcja straży pożarnej w sklepie budowlanym Castorama w Zielonej Górze. W działaniach wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Alarm okazał się fałszywy.

Pożar budynku gospodarczego w Laskach pod Zieloną Górą. Z ogniem walczy pięć zastępów straży pożarnej. 

Płonie opuszczony magazyn w Sulechowie. W akcji gaśniczej bierze udział 7 zastępów straży pożarnej.

W czwartek popołudniu mieszkańcom sołectwa Łężyca i Przylep roznoszono komunikaty Zielonogórskich Wodociągów, w których informowano, że przeprowadzone przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Zielonej Górze badania próbek wody z prywatnych studni wykazały przekroczenia parametrów jakości wody w zakresie manganu, żelaza, mętności itp.

Wybuch gazu w Nowogrodzie Bobrzańskim. Domek letniskowy uległ całkowitemu zawaleniu. Jedna osoba trafiał do szpitala!

Martwe i śnięte ryby w prywatnym stawie blisko spalonej hali z chemicznymi odpadami w Zielonej Górze. Czy doszło do skażenia?

Żołnierze z Centralnego Ośrodka Analizy Skażeń przyjadą do Zielonej Góry. Mundurowi będą badać stopień skażenia w związku z pożarem hali z chemikaliami.

Pożar składowiska akumulatorów i beczek z litem we wsi Stanowice pod Gorzowem. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży pożarnej.

Strona 1 z 38

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u