Pobicie w Zielonej Górze. Policja publikuje wizerunek sprawców i prosi o pomoc w ustaleniu ich danych.

Grupowo pobili mężczyznę w Zielonej Górze. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch osób!

Pobicie w Zielonej Górze. Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby. Oboje zostali tymczasowo aresztowani.

Nocna awantura na jednym z osiedli w Zielonej Górze. Jeden z mężczyzn został ugodzony nożem i trafił do szpitala, drugi pojechał na izbę wytrzeźwień!

Pobili dwie osoby na stacji paliw w Zielonej Górze. Wciąż nie zostali zatrzymani. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców!

Obywatel Ukrainy pomógł trójce zielonogórzan, kupił im jedzenie oraz alkohol. W zamian za okazane wsparcie został brutalnie pobity i okradziony.

Zielonogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w nocy weszli do domu swoich sąsiadów, gdzie pobili dwie osoby. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności i motywy działania podejrzanych. Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie budził żadnych wątpliwości, dlatego Sąd Rejonowy w Zielonej Górze wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu obydwu mężczyzn.

Zielonogórscy policjanci w ubiegłą sobotę, kilkadziesiąt minut po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili właścicielkę oraz gościa pensjonatu w centrum miasta. Obydwaj agresorzy usłyszeli zarzuty pobicia, uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u