Brutalna bójka w Zielonej Górze. Jedna osoba w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja zatrzymała do sprawy pięć osób.

Pobicie w Zielonej Górze. Grupa napastników zaatakowała mężczyznę w mieście. Ofiara w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja szuka sprawców.

Pobicie w Zielonej Górze. Starszy mężczyzna został zaatakowany przez nastolatka pod galerią handlową. Policja namierzyła i zatrzymała nieletniego agresora.

Pobicie w Zielonej Górze. Policja publikuje wizerunek sprawców i prosi o pomoc w ustaleniu ich danych.

Grupowo pobili mężczyznę w Zielonej Górze. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch osób!

Pobicie w Zielonej Górze. Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby. Oboje zostali tymczasowo aresztowani.

Nocna awantura na jednym z osiedli w Zielonej Górze. Jeden z mężczyzn został ugodzony nożem i trafił do szpitala, drugi pojechał na izbę wytrzeźwień!

Pobili dwie osoby na stacji paliw w Zielonej Górze. Wciąż nie zostali zatrzymani. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u