Niecodzienne zdarzenie w Świebodzinie. Policjanci eskortowali samochód z kobietą, która mogła mieć zawał! 

Ciężarówka holowała inną ciężarówkę na Drodze Krajowej numer 92. Pojazdy wpadły w poślizg i wypadły z drogi. Występują utrudnienia w ruchu!

Młodzi ludzie wybrali się pospacerować po przęsłach wysokiego wiaduktu nad drogą ekspresową S3 w okolicach Świebodzina. Ten spacer mógł kosztować ich życie.

Policyjny pościg koło Świebodzina. 34-latek uciekł autem, pieszo, a później wpław. Mężczyznę udało się zatrzymać - usłyszał już osiemnaście zarzutów.

Świebodzin. Dwóch pijanych kierowców zatrzymanych w trakcie jednej interwencji. Najpierw wpadł 44-latek, a później jego 39-kolega, który przyjechał mu na pomoc.

Całkowitą ignorancją przepisów ruchu drogowego wykazał się 25-letni kierowca Opla. Mężczyzna w kilka minut "zdobył" 20 punktów karnych oraz 2700 złotych mandatu!

Kierowca BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 83 kilometry na godzinę. Wykroczenie zostało zarejestrowane przez poruszających się nieoznakowanym radiowozem świebodzińskich policjantów z grupy speed.

Tragiczny poranny wypadek na trasie Łąkie-Skąpe pod Świebodzinem. Nie żyje 44-letni kierowca motoroweru. 

Strona 1 z 12

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u