Marysia ze Strzelec Krajeńskich zgubiła swój telefon. Dziewczynka postanowiła napisać ogłoszenie i poprosić o pomoc. Sprawą zainteresowali się policjanci!

Kilkanaście sekund wystarczyło kierowcy osobowego Maserati na uzbieranie 24 punktów karnych. Dodatkowo mężczyzna otrzymał wysoki mandat!

Pirat drogowy pędził w terenie zabudowanym blisko 200 km/h. Mężczyźnie grozi teraz nawet 30 tys. złotych grzywny!

Bardzo niebezpieczne zdarzenie w Strzelcach Krajeńskich. Rowerzysta z impetem wjechał w 7-letnią dziewczynkę. Mężczyzna po chwili zebrał swoje rzeczy i odjechał...

Tragiczne informacje napływają z powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Służby wyłowiły z jeziora Sołecko w Gościmiu ciało młodego mężczyzny.

Mężczyzna posiadał susz i rośliny, z których można było przygotować nawet 14 kilogramów narkotyków. Zabezpieczone grzyby halucynogenne, marihuana i krzewy konopi ukryte były między innymi w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym.

Matka z synem wybrała się na kajaki. Sytuacja była poważna, ponieważ zbliżał się wieczór, a zdezorientowana rodzina nie znała okolicy. Kobieta zadzwoniła na policję po pomoc.

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Strzelcach Krajeńskich. Na miejscu pracują policjanci.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u