Zielonogórscy policjanci zabezpieczyli kilka sztuk martwych ryb wyłowionych z zatrutej Odry w rejonie Cigacic. 

Dwa porzucone psy błąkały się w miejscowości Kotowice pod Zieloną Górą. Zwierzętami zajęli się policjanci, następnie czworonogi trafiły do schroniska.

Plaga pijanych kierowców w Zielonej Górze i okolicach. Tylko od początku wakacji wpadło aż 46 kierujących. Policja zapowiada intensywne kontrole trzeźwości.

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. Doszło do najechania na tył.

W Wilkanowie koło Zielonej Góry pies ugryzł kobietę w ciąży, gdy ta chciała go pogłaskać. Poszkodowana trafiła do szpitala. Sprawą zajmuje się policja.

Ponad cztery promile alkoholu miał pijany rowerzysta zatrzymany koło Zielonej Góry. Mężczyzna wpadł, bo jechał zygzakiem. Dostał 2500 złotych mandatu.

Lafi i Dex to nowi, czworonożni funkcjonariusze w Lubuskiej Policji. Teraz przed nimi i ich przewodnikami specjalne szkolenie. Później będą patrolować miasta.

Mieszkaniec Zielonej Góry zgłosił policji, że z jego konta znikają pieniądze. Za wszystkim stała jego była partnerka, która wpisała dane karty do aplikacji w telefonie.

Strona 1 z 62

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u