Z Żagania do miasta Chocim w Ukrainie wyjechał dziś autobus pełny darów od mieszkańców. Pomogła też gmina Iłowa i kuratorium oświaty. To wszystko dla potrzebujących.

Pomoc dla Ukrainy. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Nowej Soli zrzucili się na karetkę pogotowia i niezbędne wyposażenie. Dziś ambulans trafił już w rejon Lwowa.

Pomoc dla Ukrainy z województwa lubuskiego. Do szpitala we Lwowie trafią dwie karetki pogotowia. Pojazdy wypełnione sprzętem medycznym wyruszą dziś w nocy.

Wojna na Ukrainie. W naszym kraju ruszyło mnóstwo zbiórek pomocowych. Takie akcje organizują również Polacy mieszkający w Niemczech. Są już pierwsze efekty!

Wojna na Ukrainie. Ludzie jadą z Polski, aby walczyć na Ukrainie. Trwają zbiórki, a Zespół Szkół Specjalnych w Zielonej Górze robi dla nich siatki maskujące.

Pomoc dla Ukrainy napływa z różnych stron. W akcję włączyli się też druhowie z OSP Koźla koło Zielonej Góry. Strażacy przekazują samochód gaśniczy swoim kolegom po fachu.

Wojna na Ukrainie. Ruszyła zbiórka sprzętu pożarniczego dla strażaków na wschodzie. Potrzebne jest m.in. umundurowanie. Akcję koordynuje Państwowa Straż Pożarna.

Wojna na Ukrainie. Mężczyźni z województwa lubuskiego wyruszają walczyć. W Zielonej Górze trwa m.in. zbiórka wyposażenia wojskowego i apteczek. Możesz pomóc!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u