Klaudia Antosiewicz z Gubina zaginęła. Trwają poszukiwania w Polsce oraz Niemczech. Policja prosi o pomoc.

Polska policja uruchomiła CHILD ALERT. Trwają poszukiwania 11-letniej Wiktorii z Sosnowca. 

Trwają poszukiwania zaginionego 24-letniego Huberta. Mężczyzna ostatni raz był widziany w rejonie jeziora Linie Duże koło Kargowej. 

Auto z dwiema osobami wjechało do jeziora Linie Duże. Pasażer wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Trwają poszukiwania kierowcy osobówki.

Auto wjechało do jeziora Linie Duże koło Kargowej. W środku miały być dwie osoby. W akcji 10 zastępów straży pożarnej!

Trwają poszukiwania Jarosława B. z Krzeszyc. Sulęcińscy policjanci proszą o pomoc.

Trwają intensywne poszukiwania zaginionego Ryszarda T. Mężczyzny szuka ponad 100 funkcjonariuszy z policji oraz straży pożarnej!

Marcel Korkuś codziennie angażuje się w pomoc podczas akcji poszukiwawczych w wodzie. Teraz doświadczony nurek sam potrzebuje pomocy i zbiera pieniądze na zakup nowego sonaru - poprzedni został uszkodzony podczas poszukiwań na granicy Tadżykistanu i Afganistanu.

Strona 1 z 11

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u