Potrącenie Zielona Góra. 19-letni kierowca BMW w trakcie driftowania potrącił 15-latkę. Wcześniej driftował na rondzie. Teraz stanie przed sądem.

W Zielonej Górze trwają policyjne działania "Pieszy bezpieczny na przejściu". Mundurowi prowadzą kontrole w wybranych miejscach. Akcja potrwa do wieczora.

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca dostawczaka potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala. Był nieprzytomny.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Łużyckiej autobus potrącił mężczyznę. Poszkodowany był reanimowany. Droga została zablokowana.

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca osobówki potrącił mężczyznę na hulajnodze. Jest nagranie z momentu zdarzenia. Sprawca stanie przed sądem.

Potrącenie w Zielonej Górze. 68-letni kierowca osobówki uderzył w dwóch nastolatków na przejściu dla pieszych. Jest nagranie z momentu zdarzenia.

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Sulechowskiej. Poszkodowany trafił do szpitala.

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Kożuchowskiej. Poszkodowany trafił do szpitala.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u