Wypadek w Zielonej Górze. Na rondzie Jana Pawła II doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Policja w Zielonej Górze szuka świadków wypadku w mieście. Kierowca samochodu doprowadził do przewrócenia się rowerzystki i odjechał. Ranna doznała obrażeń.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Dekoracyjnej doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Łużyckiej doszło do potrącenia rowerzystki. Jednoślad jechał po przejeździe dla rowerów.

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na przejeździe w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala, mężczyzna jest pijany.

Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła rowerzystę na rondzie PCK. Policja opublikowała nagranie z monitoringu i apeluje o ostrożność.

Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła rowerzystę na rondzie PCK. Jednoślad poruszał się po przejeździe dla rowerów. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Potrącenie nastoletniego rowerzysty w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby ratownicze. 

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u