We wtorek, 20 lutego, odbędzie się kolejny dzień większych protestów rolników w całej Polsce. W lubuskiem protestujący będą blokować drogę ekspresową S3 na wysokości Sulechowa.

Protest rolników Zielona Góra. Na ulice wyjechało przeszło 200 ciągników, które dosłownie sparaliżowały miasto. "Mamy dość" - podkreślali rolnicy.

Protest rolników Zielona Góra. Dziś ciągniki zablokują drogi w mieście. Wiemy, jak będą jeździć. - Będzie MASAKRA komunikacyjna - pisze prezydent.

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki będą blokować drogi w centrum miasta. Pojazdy będą jeździć w kolumnie. Będą spore utrudnienia w ruchu.

Dziś w całej Polsce odbędą się protesty pod hasłem "Ani jednej więcej. Przestańcie nas zabijać". Manifestacja odbędzie się także w Zielonej Górze.

Pikieta "Parasolką w Kaczyńskiego" na deptaku w Zielonej Górze. Wydarzenie odbyło się w 104. rocznicę wywalczenia przez Polki praw wyborczych.

Światowy Dzień Uchodźcy. W Zielonej Górze odbyła się pikieta solidarności z migrantami. Manifestanci spotkali się przed placówką Straży Granicznej.

Sobotni protest wegan w Zielonej Górze. Aktywiści weszli m.in. do galerii handlowej oraz restauracji typu fast food!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u