Maud Schwichtenberg założyła w Polsce, dokładnie w Stargardzie Gubińskim hotelik dla psów "Szczęśliwy pies". Tak przynajmniej miało wyglądać to na zewnątrz. Tak wynika też z szyldu umieszczonego przed posesją. Niestety nie o takim szczęściu psy, które tam się znajdują raczej marzyły.

Takich widoków się nie zapomina. Psy - owczarki niemieckie - zamknięte w ciasnych kojcach brodziły w bagnie, własnych odchodach i resztkach padłych gołębi. Wszędzie porozrzucane było zgniłe mięso, pióra i kości po martwych gołębiach. Na całej posesji unosił się niesamowity fetor. Owczarki były wystraszone, brudne i chore. Właściciel czerpał korzyści materialne... i to mu wystarczyło.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u