Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 747 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 16 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 396 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nikt nie zmarł.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 517 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 653 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 18 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 751 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 10 osób.

Przez województwo lubuskie przechodzi obecnie pierwsza w tym roku struktura burzowa! W miejscu występowania zjawiska może silniej wiać! 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 632 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 21 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 413 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 11 osób.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u