Akcja ratownicza w Zielonej Górze. U starszego mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Senior był reanimowany przez policjantów.

Akcja ratownicza na osiedlu w Zielonej Górze. Kierowca ciężarówki zasłabł za kierownicą. Mężczyzna był reanimowany.

Brawurowa akcja ratunkowa na przystanku w Zielonej Górze. Kierowca autobusu reanimował mężczyznę aż do przyjazdu karetki. Pomógł defibrylator AED. - Nie czuję się bohaterem. To był impuls. Może jutro ja będę potrzebował pomocy - podkreśla.

Akcja reanimacyjna w Zielonej Górze. Podczas walki o życie mężczyzny jeden z kierowców zaczął awanturować się z medykami. Powód? Karetka zablokowała drogę, a ten nie mógł pojechać dalej.

Zielonogórskie służby wezwane na stację paliw przy rondzie PCK. U mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w miejscowości Słone koło Zielonej Góry. Osobówka uderzyła w drzewo. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Spadające drzewo zwaliło się wprost na mężczyznę. Ranny zginął na miejscu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u