Najbliższy weekend na dziedzińcu Galerii u Jadźki w Zielonej Górze zapowiada się niezwykle ciekawie. Będzie impreza kulinarna, żarty za sprawą kabaretu i taniec, dużo tańca.

W niedzielę 23 lipca Muzeum Etnograniczne w Ochli zaprasza do skansenu na plenerowe wydarzenie pod nazwą „Dobre, smaczne, bo lubuskie” - poznajemy smaki świata.

Muzeum Etnograficzne w Ochli zaprasza na słodkie święto. W sobotę i niedzielę odbędą się XVII targi pszczelarskie podczas Święta Miodu.

Kiedy za oknem jest coraz cieplej, mamy więcej okazji do spożywania dań na zewnątrz. Już teraz zachęcamy do rozpoczęcia sezonu letnich przyjęć z najbliższymi. Oczywiście podczas takich spotkań nie może zabraknąć pysznych i aromatycznych potraw.

W sobotę 17 czerwca pyszne święto czyli Budachów zaprasza na XV Budachowski Festyn "Ruskich" Pierogów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u