Niebezpieczny wyciek amoniaku w zakładzie w Nowej Soli. Na miejscu pracuje już straż pożarna. Ewakuowano wszystkich pracowników.

W zakładzie w Nowej Soli doszło do pożaru. Jeden z pracowników zaginął, a drugi został uwięziony na wysokości. Na szczęście były to tylko ćwiczenia strażaków.

Strażacy z OSP Otyń mają nowy samochód gaśniczy. Jest unikalny na skalę województwa lubuskiego. Środki na jego zakup pochodziły z Unii Europejskiej.

Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli i Międzyrzeczu poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z bezpośrednim udziałem w akcjach.

Groźny pożar w piwnicy bloku mieszkalnego. Dwie osoby zatruły się dymem. W akcji cztery zastępy straży pożarnej.

Wigilijny tragiczny pożar w Nowej Soli. W wyniku pożaru, który wybuchł w mieszkaniu zginęły dwie osoby. Co tam się wydarzyło?

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania w Nowej Soli. Dwie osoby nie żyją. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

Strażacy z Nowej Soli otrzymali nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,1 miliona złotych. Jest wyposażony m.in. w specjalny system piany sprężonej.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u