Strażacy z Nowej Soli otrzymali nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,1 miliona złotych. Jest wyposażony m.in. w specjalny system piany sprężonej.

Pożar koło Nowej Soli. W miejscowości Czciradz (gmina Kożuchów) w ogniu stanął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej.

Pożar ciągnika siodłowego na trasie S3 pod Nową Solą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

Strażacy ochotnicy z Broniszowa w ramach ćwiczeń przeprawiali się przez rzekę. Niestety podczas przejazdu doszło do poważnej awarii ich wozu gaśniczego. 

Pożar w Kożuchowie koło Nowej Soli. Z ogniem walczyło jedenaście zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła. To 56-letni mężczyzna.

Państwowa Straż Pożarna w Nowej Soli poszukuje nowych funkcjonariuszy. Kandydaci docelowo mają pełnić służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.

Strażacy z OSP Nowe Miasteczko mają nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,4 miliona złotych. Środki na jego zakup pochodziły z Unii Europejskiej.

Do czterech Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Lubuskiem trafią nowe samochody gaśnicze. Komenda Wojewódzka PSP ogłosiła już przetarg na zakup wozów.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u