Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli i Międzyrzeczu poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z bezpośrednim udziałem w akcjach.

Groźny pożar w piwnicy bloku mieszkalnego. Dwie osoby zatruły się dymem. W akcji cztery zastępy straży pożarnej.

Wigilijny tragiczny pożar w Nowej Soli. W wyniku pożaru, który wybuchł w mieszkaniu zginęły dwie osoby. Co tam się wydarzyło?

Tragiczny w skutkach pożar mieszkania w Nowej Soli. Dwie osoby nie żyją. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.

Strażacy z Nowej Soli otrzymali nowy samochód gaśniczy. Wóz kosztował ponad 1,1 miliona złotych. Jest wyposażony m.in. w specjalny system piany sprężonej.

Pożar koło Nowej Soli. W miejscowości Czciradz (gmina Kożuchów) w ogniu stanął budynek gospodarczy. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej.

Pożar ciągnika siodłowego na trasie S3 pod Nową Solą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

Strażacy ochotnicy z Broniszowa w ramach ćwiczeń przeprawiali się przez rzekę. Niestety podczas przejazdu doszło do poważnej awarii ich wozu gaśniczego. 

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u