Nowe samochody gaśnicze z funkcją piany sprężonej trafią do czterech jednostek Państwowej Straży Pożarnej w województwie lubuskim. Ruszył już przetarg.

Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. W ogniu stanął samochód osobowy. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Pojazd doszczętnie spłonął.

Pożar mieszkania w bloku przy ulicy Władysława IV w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana.

Pożar w Zielonej Górze. Płonie mieszkanie w bloku przy ulicy Emilii Plater. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Pożar mieszkania w jednym z budynków w miejscowości Mielno pod Zaborem. W akcji 6 zastępów straży pożarnej.

Pożar w Zielonej Górze. Pali się budynek gospodarczy na działkach przy ulicy Łużyckiej. Z ogniem walczą trzy zastępy straży pożarnej.

Blisko 16 tysięcy akcji odnotowali lubuscy strażacy w 2021 roku. Jakie mają plany na 2022? To m.in. budowa jednostki w Kostrzynie nad Odrą i rozbudowa JRG w Sulęcinie.

Samochód osobowy wypadł z drogi, przebił barierki, zjechał ze skarpy i uderzył w budynek sklepu!

Strona 1 z 42

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u