Płonie budynek mieszkalny w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Pożar rozprzestrzenił się na dach. Trwa walka z żywiołem.

Praca strażaka to wyjątkowe zajęcie, które wymaga odwagi, poświęcenia i gotowości do działania w różnorodnych sytuacjach. Strażacy pełnią kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa społeczeństwu. Jak niezwykle ważna i cenna jest to służba, dowiadujemy się każdego dnia. 

Katastrofa budowlana w Szczawnie pod Krosnem Odrzańskim. Zawaliła się część stropu w budynku mieszkalnym. Trwa akcja służb.

Ogromny pożar opuszczonego budynku po dawnej fabryce mebli w Sulechowie. Łuna ognia widoczna jest kilku kilometrów. Trwa akcja gaśnicza.

Akcja straży pożarnej w sklepie budowlanym Castorama w Zielonej Górze. W działaniach wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Alarm okazał się fałszywy.

Strażacy gaszą pożary czy wyjeżdżają do wypadków, ale... robią też lodowiska. To na ferie zimowe. Gdzie się zgłosić z prośbą?

OSP Borowe z nowym wozem gaśniczym za ponad 1,3 mln złotych. Pojazd dotarł do remizy w sobotę i zrobił furorę wśród przybyłych gości z okolicznych jednostek OSP oraz sympatyków pożarnictwa. - Każdy chciał co najmniej zajrzeć do wnętrza nowego pojazdu - napisał Marcin Cieślik, prezes OSP Borowe.

Rusza ewakuacja zielonogórskiego Przylepu. Powód? Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami chemicznymi.

Strona 1 z 103

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u