Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza w piątek, 10 listopada o godz. 17.00 na otwarcie wystawy pt. „W drodze do niepodległości. Kanadyjski przystanek – obóz Kościuszko w Niagara-on-the-Lake (1917-1919)”. Ekspozycja przygotowana jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Lubski Dom Kultury zaprasza na wystawę Nowy Poczet Królów Polski. PKO Bank Polski został mecenasem pierwszego namalowanego w XXI wieku pocztu władców polskich. Pomysłodawcą projektu był Andrzej Pągowski, znakomity grafik i plakacista. Pierwsza wystawa, na której można było oglądać uwspółcześnione wizerunki władców Polski stworzone przez wybitnego plakacistę i grafika Waldemara Świerzego miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie wiosną 2015 roku.

Lubuskie Teatr w Zielonej Górze zaprasza na spektakl "Pustka. Pustynia. Nic" w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza w tym tygodniu na dwa wernisaże.

Od 2 do 10 września w Lubuskim Teatrze Winobraniowe Spotkania Teatralne, czyli bardzo bogaty program artystyczny i wielu znamienitych gości.

Muzeum Ziemi Lubuskiej zaprasza w piątek 25 sierpnia o godz. 17.00 na otwarcie wystawy Imaginarium, której autorem jest współczesny malarz ukraiński Oleg Shupliak, tworzący obrazy w nurcie tzw. iluzji optycznej.

Już niedługo zielonogórski deptak po raz kolejny stanie się sceną dla artystów ulicznych. Ponad 20 grup zaprezentuje szeroki wachlarz dyscyplin artystycznych. Swój talent zaprezentują artyści z Polski, Grecji, Japonii, Francji, Nowej Zelandii i wielu innych krajów.

Przed nami ostatnie dni z wystawą prac Jacka Malczewskiego w zielonogórskim muzeum. Zachęcamy wszystkich, którym jeszcze nie mieli okazji ich podziwiać, ale również tych, którzy ponownie chcieliby spotkać się z dziełami ojca polskich symbolistów. Ekspozycja czynna będzie do niedzieli 25 czerwca włącznie.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u