Wypadek na A2. Osobówka wbiła się pod naczepę ciężarówki. Jedna osoba nie żyje. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana.

Autostrada A2. Ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do przydrożnego rowu. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Świecka.

Kontrole na granicy cały czas trwają. Jak wygląda sytuacja na A2 i granicy polsko-niemieckiej? Autostrada A2 jest zakorkowana.

Wypadek na A2 w Lubuskiem. Kontrole na granicy spowodowały korek, w którym zderzyły się dwa samochody. Są spore utrudnienia na A2.

Wypadek na A2. Kontrole na granicy spowodowały korek, w którym zderzyły się trzy samochody. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana.

Utrudnienia na A2 w województwie lubuskim. Korek w kierunku granicy ma kilkanaście kilometrów długości. Jaki jest powód?

Zderzenie pięciu pojazdów na lubuskim odcinku autostrady A2. Droga w kierunku Poznania jest zablokowana!

Poważny wypadek na autostradzie A2 w powiecie świebodzińskim. Rannych zostało 9 osób. Trwa akcja służb, droga jest całkowicie zablokowana!

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u