Trwa duży strajk na trasie S3. Blokady rolników potrwają nawet do wieczora. Policjanci kierują samochody na objazdy.

Wypadek na trasie S3 pod Zieloną Górą. Droga w kierunku Sulechowa jest całkowicie zablokowana. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Płonie naczepa ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą. Trwa akcja gaśnicza. Występują utrudnienia w ruchu!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie S3 pod Niedoradzem. Występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Nowej Soli.

Groźny zdarzneie na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Jedno z aut spłonęło. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Groźne zdarzenie na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim. Ciężarówka uderzyła w busy i wypadła z jezdni! 

Zderzenie ciężarówek na trasie S3 pod Sulechowem. Na jezdnię wypadł papier toaletowy. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Samochód ciężarowy uderzył w przyczepę służby drogowej. Jedna osoba została ranna. Ruch w kierunku Szczecina jest zablokowany!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u