Gigantyczne korki w Słubicach i okolicy. Niektórzy kierowcy przez kilka godzin przejechali zaledwie parę kilometrów. 

Protest rolników w województwie lubuskim przybierze na sile. 20 marca kolejne drogi będą blokowane. Publikujemy mapę oraz listę utrudnień.

Rolnicy zablokują przejścia graniczne w województwie lubuskim. Policja ostrzega przed możliwym paraliżem w ruchu drogowym. 

Cztery pojazdy zderzyły się na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracuje policja. występują utrudnienia w ruchu. 

Trwają intensywne prace przy wiadukcie na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Z początkiem tygodnia wprowadzono tu ruch jednostronny (z północy na południe) a 15 i 16 kwietnia wiadukt zostanie całkowicie wyłączony z transportu. 

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. 

Powiadomienia w formie wiadomości na ogólnodostępnej platformie messenger. Błyskawiczne informacje dotyczące sytuacji na drogach w Twoim regionie oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych. Wszystko za sprawą kilku kliknięć!

Aż 7 samochodów osobowych zderzyło się na wiadukcie, na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wystarczyło, że spadł deszcz. 

Strona 1 z 7

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u