Po dwuletniej przerwie do Zielonej Góry wraca najbardziej kolorowe i wiosenne wydarzenie - Kraszanka. Deptak zmieni się w kiermasz palm, wypieków i pisanek wielkanocnych.

Akademia Twórczych Poszukiwań zaprasza wszystkich, którzy interesują się fotografią portretową na warsztaty Dobry fotoportret - podstawy i triki.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Przygotuj się do tego wyjątkowego wydarzenia w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze.

Warsztaty „Technologiczne Dzieciaki” odbędą się 11 i 12 grudnia 2018 r. o godzinie 9:00 (I grupa) i 12:30 (II grupa) w urzędzie marszałkowskim w Zielonej Górze.

Lubuska Szkoła Fotografii w ramach 13. MFKA Quest Europe 2017 zaprasza na bezpatne warsztaty fotografii.

W piątek 26 maja w Dzień Matki oraz z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze odbędą się warsztaty edukacyjno-plastyczne dla dzieci ze szkół podstawowych pt. „Zwierzaki-składaki" pod kierunkiem znanego wrocławskiego artysty Tomasza Brody.

Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina oraz Stowarzyszenie Polsko – Niemieckie Cottbus zapraszają na Forum Liderów Senioralnych Na Pograniczu Polsko - Niemieckim Sulechów’ 2017 „W KRAINIE WINA I MIODU”, które będzie kontynuacją Forum Lubuskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

W imieniu zespołu Świadoma Mama oraz zielonogórskiego szpitala zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Odbędą się dwa osobne panele – dla obecnych rodziców dzieci do 3 lat oraz dla rodziców, którzy spodziewają się dziecka. Warsztaty Świadomej Mamy prowadzi ich Ambasadorka, Pani Paulina Holtz – aktorka, mama dwójki dzieci.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u