Wyniki wyborów Lubuskie. PKW przedstawiła oficjalne dane. Wiemy, jak będzie wyglądał Sejmik Województwa Lubuskiego.

Wybory samorządowe 2024. Państwowa Komisja Wyborcza podała najnowsze dane o frekwencji wyborczej. W Polsce głos oddało już 39,43% mieszkańców, a w Lubuskiem frekwencja wynosi 37,88%.

Trwają Wybory Parlamentarne 2023 i Referendum Ogólnokrajowe 2023. Komisja wyborcza w Zielonej Górze otrzymała zgłoszenia, że członkowie komisji pytali wyborców, czy chcą kartę do referendum.

Wybory 2023. Trwa głosowanie na kandydatów do Sejmu i Senatu. Lubuska policja otrzymała kilka zgłoszeń dotyczących łamania ciszy wyborczej.

Wybory Parlamentarne 2023. Listy wyborcze już zamknięte. Znamy wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu w województwie lubuskim. Zobacz, kto jest na listach.

Wybory Parlamentarne 2023. Lubuska Nowa Lewica przedstawiła listę kandydatów do Sejmu. "Jedynką" jest Anita Kucharska-Dziedzic. Kto jeszcze kandyduje?

Dziś lubuska Koalicja Obywatelska ogłosiła listę kandydatów do Sejmu. Listę otwiera marszałek Elżbieta Anna Polak. Są niespodzianki.

Trwają wybory prezydenckie w reżimie sanitarnym, w których startuje 11 kandydatów. Państwowa Komisja Wyborcza podała frekwencję w wyborach prezydenckich. Jak wypadło lubuskie?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u