Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 27 pod Żarami. Samochód osobowy potrącił 15-letniego rowerzystę. Nastolatek trafił do szpitala!

Na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Żar dachował samochód osobowy. Na miejsce wezwano służby. Są utrudnienia w ruchu.

Bus uderzył w tył naczepy ciężarówki na Drodze Krajowej numer 27 koło Świdnicy pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu.

Dwa samochody zderzyły się czołowo na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Żarami. Dwie osoby trafiły do szpitala. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Śmiertelny wypadek w Świdnicy. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje 31-latek, pasażer w ciężki stanie trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Świdnicy. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca, pasażer trafił do szpitala. Droga jest zablokowana!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u