Śmiertelny wypadek w Świdnicy. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje 31-latek, pasażer w ciężki stanie trafił do szpitala.

Śmiertelny wypadek w Świdnicy. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca, pasażer trafił do szpitala. Droga jest zablokowana!

Wypadek na DK27. Doszło do zderzenia dwóch samochodów na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. Jedna osoba została poszkodowana!

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 27 pod Nowogrodem Bobrzańskim. 

Samochód osobowy dachował na Drodze Krajowej numer 27 w rejonie miejscowości Piaski. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Sześć pojazdów brało udział w kolizji na Drodze Krajowej numer 27 na wysokości Wilkanowa pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 27 koło Wilkanowa (gmina Świdnica). Motocyklista uderzył w tył osobówki.

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 27 na odcinku Nowogród Bobrzański - Żary. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u