Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych poszkodowana została jedna osoba. Ruch odbywa się wahadłowo.

Groźne zdarzenie na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu!

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Trasa jest całkowicie zablokowana!

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba ranna!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 pod Kargową. Dwie osoby zostały ranne. Występują utrudnienia w ruchu!

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu!

Samochód osobowy dachował na Drodze Krajowej numer 32 pod Leśniowem Wielkim. Służby otrzymały zgłoszenie z systemu e-call. 

Fatalne warunki do jazdy na lubuskich drogach, w wielu miejscach na jezdni zalega warstwa śniegu. W regionie doszło już do 5 zdarzeń drogowych!

Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u