Dni są coraz dłuższe i cieplejsze, na lubuskie drogi wyjeżdżają motocykliści. Policja apeluje o uwagę za kierownicą!

Fatalne warunki do jazdy na lubuskich drogach. W wielu miejscach występuje gołoledź. Doszło już do wypadku w Zielonej Górze.

Poważny wypadek na przejeździe kolejowym koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kobieta wjechała pod pociąg. W szpitalu trwa walka o życie i zdrowie dwójki dzieci oraz ich matki!

Dwa samochody zderzyły się na Drodze Krajowej numer 22. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest zablokowana!

Poważny wypadek na trasie S3 pod Gorzowem Wielkopolskim! Sześć osób zostało rannych!

Tragiczny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 289. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu a druga trafiła do szpitala.

Zbliżając się do przejazdu kolejowego zawsze zachowaj ostrożność, nie ignoruj czerwonego światła oraz znaku STOP -to kluczowa kwestia jeżeli chodzi o nasze bezpieczeństwo. W ostatnim czasie w lubuskim doszło do kilku zdarzeń z udziałem pociągów...

Tragiczny poranek w powiecie międzyrzeckim. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z szynobusem. Zginęła jedna osoba.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u