Tragiczny wypadek w Murzynowie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wypadł z trasy i wjechał autem w farmę fotowoltaiczną. Mężczyzna zginął na miejscu.

Groźne zdarzenie drogowe koło Międzyrzecza. Ciężarówka uderzyła w drzewo. Na miejscu cały czas pracują służby.

Wypadek koło Międzyrzecza. Osobówka uderzyła w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Tragiczny wypadek koło Międzyrzecza. Osobówka uderzyła w drzewo. Jedna osoba zginęła. Na miejscu cały czas pracują służby.

Wypadek na S3 w pobliżu Międzyrzecza. Zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby zostały poszkodowane. Droga w stronę Zielonej Góry jest zablokowana.

Samochód osobowy uderzył w tył naczepy ciężarówki na Drodze Krajowej numer 24 w pobliżu miejscowości Chełmicko. Jedna osoba została poszkodowana.

Trzy pojazdy zderzyły się na autostradzie A2 w powiecie międzyrzeckim. Na miejscu pracują służby. 

Jedna osoba nie żyje, a kolejna została ranna - to bilans wypadku na DK92 w Brójcach (gmina Trzciel). Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Droga jest zablokowana.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u