Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 315 koło Kolska. Lekarzom nie udało się uratować życia ciężko rannej rowerzystki. 72-latka zmarła w szpitalu.

Wypadek w Nowej Soli. Poszkodowany został kierowca motoroweru. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Wypadek na S3 pod Nową Solą. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

Dwa pojazdy zderzyły się na trasie S3 pod Nową Solą. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany!

Kolizja na S3 na odcinku Nowa Sól - Nowe Miasteczko. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Droga w kierunku Polkowic jest zablokowana.

Kolizja koło Kożuchowa. Na trasie w stronę miejscowości Czciradz samochód dostawczy przewrócił się na bok. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Pijany kierowca wjechał samochodem w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli. Mężczyzna wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia!

Tragiczne zdarzenie w Lubięcinie koło Nowej Soli. Trzech mężczyzn wpadło do zbiornika ściekowego. Wszyscy byli reanimowani, ale życia dwóch nie udało się uratować.

Strona 1 z 5

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u