Tragiczny wypadek w Murzynowie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wypadł z trasy i wjechał autem w farmę fotowoltaiczną. Mężczyzna zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 24 pod Skwierzyną. Czołówka ciężarówki z osobówką. Jedna osoba zginęła na miejscu. Trasa jest zablokowana.

Groźny wypadek na wojewódzkiej "159" koło Dobrojewa (gmina Skwierzyna). Osobówka uderzyła w drzewo. Ranna została jedna osoba, trafiła do szpitala śmigłowcem LPR.

Śmiertelny wypadek koło Skwierzyny. W rejonie wsi Chełmsko osobówka uderzyła w sarnę i roztrzaskała się o drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Śmiertelny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera i ciężarówki US Army zginęły dwie osoby, w tym około 10-letnie dziecko.

Tragiczny wypadek w Skwierzynie. Nie żyje 27-letni mężczyzna natomiast 22-latek trafił do szpitala. 

Wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. Zderzyły się dwa pojazdy, a jedna osoba trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia był pijany.

Wypadek na przejeździe kolejowym w Trzebiszewie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wjechał pod pociąg. Jedna osoba została ranna. Wezwano śmigłowiec LPR.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u