Tragiczny wypadek na trasie Sulechów - Kije. Samochód osobowy zderzył się ze skuterem. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Wypadek koło Sulechowa. Kierowca autobusu PKS stracił przytomność w trakcie jazdy. Pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W środku byli pasażerowie.

Wypadek w Sulechowie. Jedna osoba została ranna po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Wypadek na S3 w Lubuskiem. Pod Sulechowem samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze wojewódzkiej nr 278 samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana.

Motorowerzysta uderzył w drzewo w rejonie miejscowości Podlegórz pod Sulechowem. W akcji śmigłowiec LPR!

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze krajowej nr 32 w miejscowości Chwalim zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Dramatyczne zdarzenie w Sulechowie. 2-letnie dziecko wypadło z okna na czwartym piętrze. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR z Zielonej Góry.

Strona 1 z 6

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u