Wypadek na S3 pod Sulechowem. Zderzyły się trzy pojazdy. Droga w stronę Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Wypadek w Sulechowie. Zderzenie dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu. Są ranni.

Pijany kierowca doprowadził do wypadku na drodze krajowej nr 32 koło Sulechowa. Kierowca BMW uderzył w inną osobówkę. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Sulechowa. Jedna osoba została poszkodowana. Droga była zablokowana.

Wypadek koło Sulechowa na drodze wojewódzkiej nr 304 z udziałem motocykla. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest całkowicie zablokowana.

Potrącenie osoby na wózku inwalidzkim w Sulechowie. Kierowca osobówki stracił prawo jazdy. Ponadto będzie odpowiadał przed sądem.

Potrącenie w Sulechowie. Kierowca osobówki uderzył w mężczyznę, który poruszał się na wózku inwalidzkim. Wypadek zarejestrował monitoring.

Kolizja na trasie S3. Na odcinku Zielona Góra - Sulechów zderzyły się dwa samochody dostawcze. Jeden z nich dodatkowo uderzył w barierki. Są utrudnienia w ruchu.

Strona 1 z 9

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u