Potrącenie osoby na wózku inwalidzkim w Sulechowie. Kierowca osobówki stracił prawo jazdy. Ponadto będzie odpowiadał przed sądem.

Potrącenie w Sulechowie. Kierowca osobówki uderzył w mężczyznę, który poruszał się na wózku inwalidzkim. Wypadek zarejestrował monitoring.

Kolizja na trasie S3. Na odcinku Zielona Góra - Sulechów zderzyły się dwa samochody dostawcze. Jeden z nich dodatkowo uderzył w barierki. Są utrudnienia w ruchu.

Poważny wypadek w Sulechowie. Auto uderzyło w bariery na wiadukcie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów. Samochód dachował i wypadł z trasy. Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Śmiertelny wypadek w Sulechowie miał miejsce 28 maja. Na miejscu zginęła pasażerka, a kierowca uciekł. 26-letni sprawca został zatrzymany przez policję. Był pijany.

Wypadek koło Sulechowa. W okolicach miejscowości Radowice zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze wojewódzkiej nr 304 zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została poszkodowana.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u