Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Jeden z pojazdów wypadł z drogi. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 27 pod Zieloną Górą. Dachował samochód osobowy marki BMW.

Wypadek w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jedna osoba została poszkodowana.

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 27 koło Wilkanowa (gmina Świdnica). Motocyklista uderzył w tył osobówki.

Wypadek dwóch pojazdów na Drodze Wojewódzkiej numer 282 w Wilkanowie. Droga jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratownicze!

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 27 pod Wilkanowem (gmina Świdnica). Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na drodze krajowej nr 27 w pobliżu Wilkanowa (gmina Świdnica) powstanie rondo, które zastąpi niebezpieczne skrzyżowanie z drogą do miejscowości Słone. Drogowcy otrzymali oferty z pięciu firm. Najniższa wynosi ponad 4,6 milionów.

Samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do rowu na skrzyżowaniu DK27 z DW282 pod Świdnicą. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u