Wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na rondzie. Kierujący jednośladem został poszkodowany. Skrzyżowanie jest zablokowane.

Bus Poczty Polskiej wypadł z drogi w Zielonej Górze. Jedna osoba została poszkodowana. 

Samochód osobowy dachował na Trasie Północnej w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

Nastoletni rowerzysta zderzył się z rowerzystką w zielonogórskim Zatoniu. Poszkodowana została kobieta. Czynności na miejscu prowadzi policja.

Wypadek w Zielonej Górze. Kobieta jadącą hulajnogą zderzyła się z pieszą. Sprawa trafiła do sądu!

Ekspertyza biegłych wykazała, że poseł Waldemar Sługocki doprowadził do wypadku w Zielonej Górze. Teraz prokuratura chce uchylenia immunitetu polityka.

Niebezpieczny wypadek w Zielonej Górze. 61-letni kierowca osobówki potrącił na przejściu dla pieszych 29-letnią kobietę. Poszkodowana doznała groźnych obrażeń.

Wypadek koło Zielonej Góry. W Letnicy kierowca osobówki uderzył w drzewo. Mężczyzna był pijany. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Strona 1 z 41

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u