Seria zdarzeń drogowych na trasie S3 pod Zieloną Górą. Droga w kierunku Nowej Soli jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia też w stronę Zielonej Góry.

Wypadki na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Są osoby poszkodowane. Droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana.

Kolejny wypadek na S3 w Lubuskiem. Zderzyły się trzy osobówki. Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na S3 na odcinku Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski. Zderzyły się dwie ciężarówki. Droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana.

Kolizja na S3 na odcinku Zielona Góra - Sulechów. Zderzyły się dwie osobówki. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów. W zdarzeniu udział brały dwie ciężarówki. Droga w stronę Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów. Zderzyły się trzy osobówki i ciężarówka. Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Ciężarówka kompletnie roztrzaskała się o wiadukt. Kierowca cudem przeżył. Trafił do szpitala.

Strona 1 z 8

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u