Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 31 w rejonie miejscowości Ługi Górzyckie koło Kostrzyna nad Odrą. Potrącona kobieta była reanimowana, trafiała do szpitala.

Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym na wysokości mostu w Cigacicach. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pracują służby.

BMW rozbiło się o głaz i stanęło w płomieniach w Drezdenku koło Strzelec Krajeńskich. Młody kierowca poniósł śmierć na miejscu. 

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 27 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Trwa akcja służb. Droga jest całkowicie zablokowana.

Groźny wypadek na Drodze Krajowej numer 27 w Żarach. Zderzyły się trzy pojazdy. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Policja wprowadziła objazdy. 

Groźny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 298 w pobliżu Łazu pod Zieloną Górą. Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek Zielona Góra. Na Szosie Kisielińskiej zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Śmiertelny wypadek koło Kożuchowa. Dwie osoby zginęły na miejscu, a kolejne dwie trafiły do szpitala. Są nowe informacje w sprawie tragedii.

Strona 1 z 62

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u