Bardzo poważny wypadek na południowej obwodnicy Zielonej Góry. Siła uderzenie była tak duża, że z osobówki wyrwało silnik. 

Groźny wypadek na Drodze Wojewódzkiej numer 278 koło Trzebiechowa pod Sulechowem. Jedna osoba została ranna. W akcji śmigłowiec LPR.

Trzy kobiety, które zginęły w wypadku w Kargowej to rodzina. Z ustaleń portalu NewsLubuski.pl wynika, że do zdarzenia doszło na oczach rodziny. 

Dramatyczny wypadek w Kargowej. Kierowca osobówki potrącił trzy osoby. Trwa akcja ratownicza. Droga jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek w pobliżu Południowej Obwodnicy Zielonej Góry. Nie żyje kierowca ciągnika rolniczego, który wpadł do rowu.

Groźne zdarzenie na trasie S3 koło Sulechowa. Kilka samochodów osobowych uderzyło w ładunek, który wysypał się z pojazdu ciężarowego. 

Kobieta potrąciła dwóch rowerzystów na DW315 w Kolsku. Stan jednego jest bardzo ciężki. W akcji śmigłowiec LPR.

Śmiertelny wypadek koło Starego Raduszca pod Krosnem Odrzańskim. Auto z małżeństwem wpadło do rzeki. 

Strona 1 z 63

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u